Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

KategorieLogowanie

POK

Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

To proste! Wraz z produktem zyskujesz wsparcie techniczne oraz przejrzyste zasady gwarancji, wymiany lub zwrotu! Skorzystaj z naszego doświadczenia i kliknij formularz kontaktu

Nasza oferta
• oferta firmy skierowana jest do ambitnych przedsiębiorców, którzy potrafią odnaleźć się w realiach nowych przepisów #TPD (Dyrektywa tytoniowa UE).
• oferta dla klientów indywidualnych obejmuje wyłącznie akcesoria dla hobbystów, które nie podlegają nowym regulacjom prawnym w ramach Ustawy tytoniowej z dn. 22 lipca 2016r. Przejdź do działu Akcesoria i wyszukaj produkt skrojony na Twoją kieszeń! Satysfakcja gwarantowana.
• jesteś z Olsztyna? Twoje zakupy dowieziemy za darmo we wskazane miejsce.

Szukasz e-liquidu? Dobrze trafiłeś!
Smokers' Delight to płyn beznikotynowy do ciągłego e-palenia o wyważonym aromacie. Powstaje z najlepszych składników, zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej, Klinicznej i Laboratoryjnej. Dzięki rozbudowanej dojrzewalni, możesz dostosować parametry płynu do własnych potrzeb (np. stosunek PG do VG, czy ekstra aromat). Dla Twojej wygody udostępniamy dwa warianty parametrów: #Sub-Ohm oraz #Fifty-fifty - każdy dedykowany innej grupie odbiorców!
Skorzystaj z formularza kontaktu, a dobierzemy najlepszy wariant dla Ciebie!
Więcej informacji znajdziesz pod adresem: e-liquids.com.pl